Osudu neutečeš

3. kapitola - Chci důvod

26. února 2012 v 21:10 | Niké
Nová kapitola je tady. Je taková o ničem, krátká a nezáživná. Dokonce jsem nemohla přijít ani na pořádný název kapitoly. Slibuju, že příště to už trošku rozjedu a snad i prodloužím. Ale tento týden bylo moc učení a do toho všeho jsem začala dělat autoškolu. Měla jsem jízdy tři dny po sobě a jsem z toho trochu vystresovaná. Tudíž myšlenka na nějaké psaní nehrozila. Ale teď budu mít týdenní pauzu jak od jízd, tak od učení, tak snad budu psát. Za chyby se omlouvám, já a češtin si občas moc nerozumíme.

2. kapitola - Strážkyně

19. února 2012 v 18:15 | Niké
Druhá kapitola povídky Osudu neutečeš. První dvě kapitoly se mi válely v počítači už nějakou tu dobu, takže je zveřejňuju najednou. Třetí kapitolu už mám taky zčásti napsanou. Kdy, ji ale zveřejním to nevím, ještě totiž opravdu není dopsaná. Snad to zatím dává aspoň trochu smysl:)

1. kapitola – Podivné setkání

19. února 2012 v 17:45 | Niké
První kapitola povídky osudu neutečeš. Omlouvám se za případné chyby, snažila jsem se aby jich tam moc nebylo. Budu ráda za každý komentář kritický i kladný. Snad se Vám to bude aspoň trochu líbit.

Osudu neutečeš - úvod

19. února 2012 v 17:39 | Niké

A je to tady, zveřejňuju svoji historicky první povídku, která nese název Osudu neutečeš. Plánuju něco kolem 20ti kapitol. Možná míň, možná víc, to je zatím ve hvězdách.

Povídka vypráví o dívce jménem Aireen Brownová, která žije se svým otcem. Její matka zemřela, když jí bylo sedm a otec se už nikdy neoženil, takže ji vychovával sám. Zdá se to jako vcelku normální scénář rodiny, kterou potkalo neštěstí. Jenže Brownovi nejsou tak úplně normální rodina. Jsou to totiž lovci. Lidé, kteří loví a zabíjejí upíry, vlkodlaky a další příšery, které běhají po tomto světě. A i Aireen patří mezi lovce. Jenže na jednom lovu se stane něco, s čím nepočítala, něco co změní její život od základů. Jak se dokáže poprat se zkouškou jakou jí život přichystal?
 
 

Reklama